Veeriku spordikeskus, Näituse 33 II korrus (lahtiolek kokkuleppel)
56645618
info@fysiocentrum.ee

Meist

Meist

Oleme Tartu Ülikoolist võrsunud teadusmahukas ettevõte, kus tegutsevad spordi tausta ja hingega füsioterapeudid ja teised spetsialistid. 

Meie eesmärk on tuua inimeste taastumisse ja treeningutesse teaduspõhine lähenemine, et aidata inimestel jõuda parima terviseni ja seeläbi saavutada oma seatud eesmärgid.

Pakume füsioteraapia, massaaži, nõelravi, teipimist ja sportlaste võimekuse testimist. Meie juures toimuvad ka rühmatreeningud füsioterapeutide juhendamisel ehk füsiotreeningud.

Meie meeskond

Mati Arend

Füsioterapeut

„Ennetamine annab eelise!”

mati@fysiocentrum.ee

lugege lisa
Füsioterapeut ja treener Liisa Veerla

Liisa Veerla

Füsioterapeut

“Edu saladus peitub alustamises!

liisa@fysiocentrum.ee

lugege lisa

Rauno Kuusemets

Füsioterapeut

„Liikumine on elu alus.”

rauno@fysiocentrum.ee

lugege lisa

Margus Parts

Füsioterapeut

„Mõtestatud treening on võti, et olla tugev, kiire, vastupidav ja terve!”

margus@fysiocentrum.ee

lugege lisa

Allar Mällo

Füsioterapeut

„Tahtmisest sõltub palju ja tugevast tahtest peaaegu kõik.”

allar@fysiocentrum.ee

lugege lisa

Kristian Karel Ööpik

Füsioterapeut

„Kõik, mis liigub, kulub, aga kõik mis seisab, laguneb.”

kristian@fysiocentrum.ee

lugege lisa

Aira Laiv

Füsioterapeut
(lapsehoolduspuhkusel)

„Ole enda jaoks alati number 1.″

aira@fysiocentrum.ee

lugege lisa

Andres Aaliste

Füsioterapeut

andres@fysiocentrum.ee

Võtke meiega ühendust