Veeriku spordikeskus, Näituse 33 II korrus (lahtiolek kokkuleppel)
56645618
info@fysiocentrum.ee

Meist

Meist

Oleme Tartu Ülikoolist võrsunud teadusmahukas ettevõte, kus tegutsevad spordi tausta ja hingega füsioterapeudid ja teised spetsialistid. 

Meie eesmärk on tuua inimeste taastumisse ja treeningutesse teaduspõhine lähenemine, et aidata inimestel jõuda parima terviseni ja seeläbi saavutada oma seatud eesmärgid.

Pakume füsioteraapia, massaaži, nõelravi, teipimist ja sportlaste võimekuse testimist. Meie juures toimuvad ka rühmatreeningud füsioterapeutide juhendamisel ehk füsiotreeningud.

Meie meeskond

Mati Arend

Füsioterapeut

„Ennetamine annab eelise!”

mati@fysiocentrum.ee

loe lisa

Maarja Kalev

Füsioterapeut
Personaaltreener

„Saavuta enda parim mina”

maarja@fysiocentrum.ee

loe lisa

Rauno Kuusemets

Füsioterapeut

„Liikumine on elu alus”

rauno@fysiocentrum.ee

loe lisa

Aira Laiv

Füsioterapeut

„Ole enda jaoks alati number 1″

aira@fysiocentrum.ee

loe lisa

Kristian Karel Ööpik

Füsioterapeut

„Kõik, mis liigub, kulub, aga kõik, mis seisab, laguneb.”

kristian@fysiocentrum.ee

loe lisa

Liisa Veerla

Füsioterapeut

„Edasijõudmise saladus peitub alustamises!”

liisa@fysiocentrum.ee

loe lisa

Margus Parts

Füsioterapeut
Personaaltreener

„Mõtestatud treening on võti, et olla tugev, kiire, vastupidav ja terve!”

info@fysiocentrum.ee

loe lisa
personaaltreener ja rühmatreener Kaie Heinleht

Kaie Heinleht

Treener

kaie@fysiocentrum.ee

Miks valida just meid?

parem enesetunne

suuremad eesmärgid

energiat

optimismi

Võta meiega ühendust