Veeriku spordikeskus, Näituse 33 II korrus (lahtiolek kokkuleppel)
56645618
info@fysiocentrum.ee

Kääriku

Teeme koostööd
Kääriku Spordikeskusega

Lisaks Tartule tegutseme osalise koormusega ka Kääriku Spordikeskuse juures, et seal toimuvad laagrid ja treeningud oleksid võimalikult efektiivsed.

ANDKE OMA SOOVIST TEADA
Kääriku spordikeskuses FysioCentrumi teenused

Kääriku laagripaketis sisaldub vigastuste ennetamise baastestimine

Vigastuste ennetamine baastestimine

Alates 2020. aasta suvest on baastestimine Kääriku laagripaketi hinnas.

Meil on hea meel teatada, et alates 2020. aasta suvest on Käärikule spordilaagrisse tulles võimalik läbida FysioCentrumi kehaliste võimete ja vigastuste riskitegurite baastestimine, mis aitab sportlastel täpsemini ja targemini treenida ning ennetada vigastusi.

Testimine 15-20 minutit

Ühe sportlase testimine võtab keskmiselt aega 15-20 minutit ning talle antakse vahetult pärast testimist suulist tagasisidet tema kehaliste võimete ja võimalike vigastuste tekkimise riskitegurite kohta.

Tule individuaalselt või kogu meeskonnaga/ grupiga

Võimalik on tulla testimisele ka treeningmeeskonnaga, mille puhul saab välja tuua võrreldavad andmed meeskonnas olevate sportlaste kohta.

Baastestimisel hinnatakse:

– Hüppevõimet, vaadeldes alakeha võimsusnäitajat, kiiruse ja jõu suhet ning põlvede teljelisust
– Sportlase üldist jõuvõimekust
– Kerelihaste võimekust ja stabiilsust
– Tasakaalu ja pöia liikuvust

Täiendavad testimised

Lisaks baastestimisele pakub FysioCentrum täiendavaid sportlaste testimise võimalusi, mis aitavad välja selgitada personaalselt iga sportlase „nõrgad kohad“. Olenevalt spordialast ja huvist on testimisprogrammid erinevad. Testimisi viime läbi Käärikul, FysioCentrumis Tartus või soovi korral teie spordiklubis üle Eesti.

Pakume Kääriku Spordikeskuses järgmisi teenuseid:

Palun andke oma soovidest teada võimalikult varakult, kuna tegutseme Käärikul vastavalt eelbroneeringutele.

Füsioteraapia

Spordifüsioteraapia eesmärgiks on aidata kaasa pikale sportlaskarjäärile läbi vigastuste ennetamise ja spordialaspetsiifilise taastusravi.

BRONEERIMA
Massaaž

Pakume nii klassikalist- kui ka spordimassaaži. Võimalik aega broneerida kas kogu keha massaažiks või osaliseks massaažiks.

BRONEERIMA
Taastumisvahendite rent

Võimalik kasutada ja/või laenutada kompressioonaparaate Normatec või Aircast (külmaraviga). Lisaks võimalik kasutada külmadušši.

BRONEERIMA
Teipimine

Pakume nii kinesioteipimist kui ka teipimist jäiga teibiga. Läheneme igale sportlasele ja meeskonnale individuaalselt.

BRONEERIMA
Personaaltreeningud

Meie füsioterapeudid on valmis pakkuma personaaltreeninguid, et vastavalt sportlase vajadustele välja pakkuda sobivad harjutused (sh ka vigastustest taastumisel).

BRONEERIMA
Grupitreeningud oma meeskonnale

Meie füsioterapeudid saavad läbi viia erinevaid grupitreeninguid vastavalt teie soovidele. Varasemalt oleme laagrites pakkunud näiteks lihashoolduse treeninguid. 

BRONEERIMA
Sportlaste vigastuste ennetamise testimine

Pakume erinevaid sportlaste testimise ja seeläbi vigastuste ennetamise programme. Testimisele saavad sportlased tulla individuaalselt või kogu meeskonnaga. Olenevalt spordialast ja huvist on testimisprogrammid erinevad.

BRONEERIMA
Koolitused

Meilt on võimalik tellida erinevaid füsioteraapia-alaseid ja treeninguid puudutavaid koolitusi. Võimalikud teemad ja nimekiri koolitustest on kättesaadav SIIT.

BRONEERIMA

Kirjutage meile: