Veeriku spordikeskus, Näituse 33 II korrus (lahtiolek kokkuleppel)
56645618
info@fysiocentrum.ee

Teenused eriolukorras

FÜSIOTERAPEUDI E-KONSULTATSIOON

Füsioterapeudi konsultatsioon virtuaalsel teel. Saame jätkuvalt aidata taastusravi osas – esita oma küsimused ja konsulteeri endale mugavaimal viisil kodust lahkumata.
Kasutame telefoni, Skype-i, Facebooki, e-kirja või muid virtuaalseid vahendeid, et Sinu murele ka antud eriolukorra ajal lahendus leida või hoida sind varasemalt kokkulepitud teraapiatega progresseerumas.
Konsultatsiooni hind 25€.

BRONEERI AEG

E-TREENINGPLAANIDE KOOSTAMINE

Aitame koostada treeningkavasid, mida saaksid teha koduseid vahendeid kasutades või vabas õhus. Et selgitada välja Sinu vajadused ja võimalused, eelneb igale treeningkavale konsultatsioon.

e-Treeningkava:
Ühe nädala kodune treeningkava. Hind 20€. 
Kahe nädala progresseeruv kodune treeningkava. Hind 25€.
Nelja nädala progresseeruv kodune treeningkava. Hind 30€.
Nelja kuni kuue nädala personaalne treeningkava koos korduvate konsultatsioonidega (Sisaldab 1 eelkonsultatsiooni plaani ja soovide paika panemiseks ning 1-2 täiendavat konsultatsiooni, et hinnata tegevuste korrektsust ja progressi ning vajadusel vastata tekkinud küsimustele). Hind 60€.


Konsultatsioonideks kasutame telefoni, Skype-i, Facebooki, e-kirja või muid virtuaalseid vahendeid.

BRONEERI AEG

KEVADSUVISED RINGTREENINGUD-
teisipäeval ja neljapäeval 19.00-20.00

Alates 5. maist alustame rühmatreeningutega. Kevadsuvisel eriolukorra ajal treenime koos õues.

Treeningud toimuvad teisipäeval ja neljapäeval 19.00 – 20.00. 
Koguneme Kassitoomel. S
iseruume veel kasutada ei saa ehk Veeriku spordikeskuses või FysioCentrumis riideid vahetada ning pesta kahjuks veel ei saa.

Ringtreening:
✓ Kogu keha treening, kasutades peamiselt oma keharaskust.
✓ Väikeses grupis füsioterapeudi juhendamisel, on rõhk harjutuste hea tehnikaga sooritamisel ja korrektsetel asenditel.
✓ Koormust saab kohandada igaühe võimekusele.

Kevadsuvised hinnad: 5€/kord, 15€/4 korda, 25€/8 korda või kuupileti alusel (29€). Tasumine sularahas, arve alusel või sportID koodiga.

Ohutus: Ohutuse mõttes hoiame piisavalt 2+2 vahet ning treeningutel saab osaleda kuni 9 inimest (pluss treener), nagu Vabariigi Valitsus alates 2. maist lubab. 
Koroonaviiruse puhang näitab küll vaibumise märke, kuid ei ole kaugeltki lõppenud. Vaid üheskoos reeglite täitmisel, saame säilitada treeningute toimumise eriolukorra ajal ning ühtlasi liikuda üheskoos ka eriolukorra lõpetamise suunas. Kui Sul on palavik, köha, nohu, halb enesetunne, või oled kokku puutunud koroonaviirusesse nakatunud inimesega (ka lähikondlasega), siis palume ajutiselt mitte treeningutel osaleda.
NB! Palume treeningutesse eelnevalt registreerida!

BRONEERI AEG
PERSONAALTREENING ÕUES

Alates 5. maist alustame personaaltreeningutega. Kevadsuvisel eriolukorra ajal leiame võimalused treenimiseks välistes tingimustes .

Personaaltreening:
Füsioterapeudi juhendamisel
Hindame sportlikku võimekust ja tervislikku seisundit, et seejärel kokku leppida edasises tegevuskavas.
  Aitame jõuda seatud eesmärkideni!

Hind: 30€/kord. Tasumine sularahas, arve alusel või sportID koodiga.

Ohutus: Koroonaviiruse puhang näitab küll vaibumise märke, kuid ei ole kaugeltki lõppenud. Vaid üheskoos reeglite täitmisel, saame säilitada treeningute toimumise eriolukorra ajal ning ühtlasi liikuda üheskoos ka eriolukorra lõpetamise suunas. Kui Sul on palavik, köha, nohu, halb enesetunne, või oled kokku puutunud koroonaviirusesse nakatunud inimesega (ka lähikondlasega), siis palume ajutiselt mitte treeningutel osaleda.

BRONEERI AEG

SPORTLASTE TREENINGKOORMUSTE ONLINE MONITOORING JA TAGASISIDE ANDMINE

Kas ma treenin palju või vähe? Kunas koormusi tõsta või langetada? Kuidas vähendada ülekoormusprobleeme? Just selleks olemegi loonud treeningprotsessi online monitooringu.
Treeningute intensiivsuse, koormuse ja vigastuste online monitoorimine tagasiside küsimustiku põhjal, mida on vaja treeningpäeviku alusel täita 1x nädalas.

Sportlane saab graafikutena kehale mõjuva koormuse osas tagasisidet iga nädal või kord kahe nädala jooksul koos vastavate soovitustega.
Online monitooringu hind 60 EUR/kuu.

BRONEERI

E-KINKEKAART

on suurepäraseks kingituseks sõbrale, pereliikmele, kolleegile või koostööpartnerile. Eriolukorras on see samal ajal ka toetuseks FysioCentrumile.
Pakume erinevate väärtusega kinkekaarte: 10€, 25€, 30€ ja 50€. Eraldi kinkekaarte saab osta ka füsioteraapiasse ja massaaži. Kinkekaardil märgitud summa eest saab osta kõiki FysioCentrumi poolt müüdavaid teenuseid nii eriolukorra ajal kui ka selle möödes. Hoolitseme selle eest, et kinkekaartide kehtivusaeg oleks piisavalt pikk.
Uuri lähemalt meie tavateenuste kohta SIIT, eriolukorras pakutavate teenuste kohta SIIT.
Kinkekaardi soetamiseks anna meile oma soovist teada ja edastame Sulle e-kinkekaardi või tavakinkekaardi kontaktivabalt!

ANNA OMA SOOVIST TEADA

BRONEERI AEG

Teenuste eest tasumine ülekandega arve alusel või sportID koodiga. Kui ei tea, millist teenust valida, soovitame füsioterapeudi konsultatsiooni.
Vali spetsialisti nimi, kui Sul on eelistusi.
Loobumiseks teavitage palun: info@fysiocentrum.ee või 5664 5618.